Dėl 2% gyventojų pajamų mokesčio paramos suteikimo Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Boružėlė“

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie jau parėmė Klaipėdos lopšelį-darželį „Boružėlė“ ir maloniai prašome  paremti mus ir toliau.

 

Pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str. 3 dalies nuostatas yra įtvirtinta nuolatinio Lietuvos gyventojo teisė - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi iki 2% paremti pasirinktą ūkio subjektą. Jums reikia užpildyti specialią formą FR 0512. Užpildytą formą paramos davėjas gali pats pristatyti į VMI arba Klaipėdos lopšelį-darželį „Boružėlė“.

 

Forma turi būti įdėta į voką, vokas užklijuojamas ir paramos davėjas pasirašo užklijavimo vietoje (kad nebūtų galima pažeisti užklijavimo nepažeidus voko).  Prašymas pildomas didžiosiomis spausdintomis raidėmis, o 16 skiltyje nurodykite kiek procentų  ( 2%) ketinate pervesti paramai. Prašymo formas nemokamai išduoda apskričių valstybinės mokesčių inspekcijos ir jų teritoriniai skyriai – juos galima užpildyti ranka. VMI prie FM interneto svetainėje adresu www.vmi.lt skelbiama Prašymo FR0512 forma, skirta pildyti kompiuteriu. Tie, kurie privalo pateikti savo metinę pajamų mokesčio deklaraciją, šią formą privalo pateikti kartu su deklaracija.

 

Brangindami Jūsų laiką, kviečiame kreiptis į Klaipėdos lopšelio-darželio "Boružėlė" specialistą, sekretorių ar grupių auklėtojas kurie užpildys formą, o Jums reikės tik pasirašyti

 

Kokius duomenis rašyti?

Į 10 laukelį: 190421676

Į 11 laukelį: Klaipėdos lopšelis-darželis ‚Boružėlė“

Į 12 laukelį: Danės g. 29,  Klaipėda, 92112

Į 13 laukelį: AB  „Siaulių bankas“

Į 14 laukelį: 71805

Į 15 laukelį: LT447180500002142877